Canlı yayında ‘Beni konuşturmuyorsunuz’ kavgası

Habertürk’te Hülya Hökenek moderatörlüğünde gerçekleşen Enine Boyuna programında dikkat çeken anlar meydana geldi.

Gündeme ilişkin konuların ele alındığı programda, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Serkan Toper ile karşılıklı tartışmalar yaşadı.

Hülya Hökenek de “Sizi programa davet ediyorum, böyle olmaz. Böyle anlaşılmıyor.” demesi üzerine bu kez Adıgüzel, Hökenek’e laf söyledi.

“Anlaşılmaması için elinizden geleni yapıyorsunuz, stüdyodan sesimi kısıyorsunuz”

Adıgüzel, “Siz de anlaşılmaması için elinizden geleni yapıyorsunuz Hülya hanım” dedi.

Hökenek’in “Bakın ben sizi programa davet ediyorum, siz beni duyuyor musunuz? Siz dinlemiyorsunuz ki Sayın Adıgüzel” diyerek uyarmasını da hiçe sayan Adıgüzel, sözlerini şöyle sürdürdü:

Konuşmalarım insanlara ulaşmasın diye stüdyodan sesimi kesiyorsunuz, siz de yapıyorsunuz Serkan bey de yapıyor.

“Benim bu konuda ne kadar adaletli olduğumu herkes bilir”

Bunun üzerine sinirlenen Hülya Hökenek, şunları söyledi:

Sayın Adıüzel, sizin genel başkanınız dahil olmak üzere, sizin bir önceki genel başkanınız dahil olmak üzere, sizin şu an parlamentoda sizi temsil eden birçok vekiliniz dahil olmak üzere diğer parti milletvekilleri, siyasiler, bakanlar, 6’lı masadaki tüm liderler ve bütün gazeteci meslektaşlarım, akademisyenlerle yıllardır ben bu masada yayın yapıyorum. Hepsi bu konuda ne kadar adaletli olduğumu bilir.

Ben özellikle CHP’den bir milletvekili olsun diye sizi aradım. Sizinle bu polemiğe girmek istemiyorum. Neden girmek istemiyorum: Çünkü ben bir moderatör olarak gazeteci olarak benim konuklarıma ne kadar adaletli davrandığım noktasında herkes hepsi bilir.

“Gelen mesajlar öyle demiyor ama 15 dakikalık konuşmaya 1,5 dakika cevap hakkı veriyorsunuz”

Bunun üzerine Adıgüzel “Gelen mesajlar öyle demiyor ama. 15 dakikalık konuşmaya 1,5 dakika cevap hakkı veriyorsunuz” demesi üzerine Hökenek şu yanıtı verek programı kapattı:

Ben sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x