DayZ Frostline Genişleme Paketi Duyuruldu

Bohemia Interactive tarafından DayZ hayatta kalma oyununun DayZ Frostline adlı ikinci genişlemesi paketi duyuruldu. DayZ Frostline, oyuncuların hayatta kalabilmek için sıcaklığı yönetmelerini gerektiren yeni bir kış haritası sunacak.

Bohemia Interactive, Frostline genişlemesinin en önemli parçasının sizi engebeli ve ıssız bölgelerini keşfetmeye davet eden 83 kilometre karelik Sakhal arazisi olduğunu söylüyor. Oyunda önceki konumların aksine, güvenli olduğu söylenen Sakhal’a sığınan bir hayatta kalan olarak oynayacaksınız ancak hem zaman hem de iklim açısından donmuş affetmez bir ortamla yüzleşeceksiniz. Hayatta kalmak için soğuğa alışmış, yeni bölgeye özgü yaban hayatı türleri gibi uyum sağlamanız, doğa şartlarına meydan okumak ve Sakhal’ın ilgi çekici yapılarını ve ilgi çekici noktalarını ortaya çıkarmak için kış temalı kozmetik ürünleri donatmanız gerekecek.

Bohemia Interactive ayrıca, önceki genişleme paketi Livonia’nın 1.25 güncellemesinin yayınlanmasından itibaren temel DayZ oyunuyla birlikte ücretsiz olarak geleceğini duyurdu. Söz konusu güncelleme şu anda test sunucularında mevcut ve bu ayın sonlarında yayınlanması bekleniyor.

DayZ geriye dönük uyumluluk sayesinde PC, Xbox One ve PS4 ile Xbox Series X/S ve PS5 platformlarında oynanabiliyor. Frostline genişlemesinin 2024 yılının son çeyreğinde gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x